Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Wybór zabawki dla psa.

Zabawa z czworonogiem jest wspaniałą możliwością, by wykorzystać energię swojego pupila, jednocześnie budować zaufanie. Częste psoty działają pozytywnie na witalność zwierzęcia, tak jak i sprawiają frajdę opiekunowi. Gry warto jest urozmaicać z pomocą zabawek dla psów. W sklepach znajdziemy niemało rozmaitych typów zabawek dla psów, ale jak zakupić tą najlepszą?

Piłka dla psa.

Ulubioną zabawką naszych czworonogów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę dostaniemy w większości sklepów zoologicznych w zróżnicowanych rozmiarach, dopasowanych do gabarytów naszego zwierzaka. Piłki dla psów mogą być z różnorodnych tworzyw, istnieją piłki z gumy, materiałowe czy z plastiku. Wybierając piłki dla psa należy wziąć pod uwagę na jej wielkość. Wielkości piłek dla psów są uniwersalne, jednak musimy myśleć o prawdopodobieństwie zadławienia się w trakcie zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa okazuje się zbyt mała. Wybierając nową piłkę myślmy o ochronie naszych zwierząt. Jest to wyjątkowo ważne, gdy jesteśmy opiekunami niewielkich odmian psów, takich jak pudle lub yorki, którym kupujemy niestandardowe rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcemy pobawić się z psem na zewnątrz świetnym wyborem jest frisbee dla psa. Trudno odnaleźć zwierzaka, który nie zakocha się w tej zabawce. Frisbee dla psa lepiej używać na otwartej przestrzeni, jak łąka, park czy ogród, tam gdzie pies może wybiegania się. Jeśli piesek wie jak przynosić zabawkę spowrotem, warto znaleźć frisbee dla psa o odpowiedniej średnicy, żeby zwierzakowi wygodnie można było przenosić zabawkę w zębach. Frisbee dla psa nie może być za twarde, gdyż istnieje ryzyko niezamierzonego uderzenia zwierzęcia zabawką w czasie zabawy, więc w celu ustrzeżenie się bolesnych wypadków wybierajmy zabawek elastycznych. Zabawa z frisbee jest ciekawą formą aktywności, a wiadomo przecież, że sport to zdrowie!

https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Akcesoria-na-spacer_Smycze-32925.html smycz dla psa